KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7816013
nr 781 6013
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Blandteknik, Carl Wilhelmson (1866-1928), Studie, Fiskargubbe, Monogramsignerad, 34x21
måndag 1 oktober 2012
kl 18:19:49
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson